Premiera coraz bliżej…

Do premiery już coraz bliżej. „Magiczny wieczór” ukaże się za trochę ponad miesiąc, a przedpremierowo będzie go można kupić na krakowskich Targach Książki.

Jest to powieść świąteczna, z wątkami zimowymi i świątecznymi, ale też kontynuacja losów sióstr Niemirskich. Z zapowiedzi już wiecie, że szykuje się nam ślub… Nie ma nic piękniejszego niż ślub w święta, prawda?

Jak zwykle sprawy się trochę pokomplikują. Pojawi się też zupełnie nowa postać, która zmieni życie niektórych mieszkańców Zmysłowa. Będzie miłość i trochę wzruszeń. Pewne sprawy trzeba sobie będzie wyjaśnić. Zwaśnione osoby spróbują się pogodzić, ale czy się to uda? Wszystko w „Magicznym wieczorze”.

Jeżeli nie czytaliście poprzednich części – nic się nie dzieje. Książkę można spokojnie przeczytać bez znajomości poprzednich trzech tomów, choć oczywiście – lepiej je znać.

Zatem: będą siostry Niemirskie, ich herbaciarnia, koty, pledy w rybie ogony i cała masa innych miłych elementów, które budują nam świąteczny nastrój. W Zmysłowie odbędzie się kiermasz, a kuchnia dziewcząt będzie pachniała piernikiem i cynamonem…

Choć mamy pełnię jesieni, ja już zapraszam do zaśnieżonego i świątecznego Zmysłowa.

Książka dostępna w Empiku czyli TUTAJ, w Ravelo czyli TUTAJ, Taniej Książce czyli TUTAJ i w Bonito czyli TUTAJ.

Spędźmy razem te święta 🙂

1 Comment

  • ejotek 17 października, 2017 at 7:34 pm

    Ależ nie mogę się doczekać co słychać u sióstr Niemirskich… 🙂

    Reply

Leave a Comment