Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą


Pierwsza część sagi „Uśmiech losu” , opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.

Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem?

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni. To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach.

Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas.Audiobook dostępny również online w serwisach Storytel i Audioteka.

Książka oprócz zwykłego wydania jest dostępna również w formacie Wielkie Litery (ze specjalną czcionką, składem i kontrastem, które ułatwiają czytanie m.in. osobom słabowidzącym oraz seniorom), oraz w formacie kieszonkowym.