Lato wśród wydm


Pierwsza część sagi „Przylądek wichrów”

Mały biały domek nad morzem, któż o nim nie marzył?

Specjalistka od aranżowania nieruchomości na sprzedaż, Matylda Radwan, ma twardy orzech do zgryzienia – tego domu akurat nikt nie chce kupić. W ciągu kilku letnich tygodni musi dokonać całkowitej metamorfozy. Nie spodziewa się, że zmiany dotkną również jej życia, w którym pojawią się zwariowany autostopowicz, przystojny archeolog poszukujący skarbów we wrakach statków i tajemnicza młoda dziewczyna, tęskniąca za swoją matką. Ich drogi przetną się na plaży pośród wydm, a spotkanie zaowocuje czymś więcej niż tylko letnią przelotną znajomością.

Urocza, pełna słońca opowieść o oczekiwaniu, marzeniach i wielkich nadziejach, które nosimy w sercu, czasami bojąc się do nich przyznać. A życie potrafi nas zaskoczyć najbardziej niezwykłym rozwiązaniem…Audiobook dostępny również online w serwisach Storytel i Audioteka.

Książka oprócz zwykłego wydania jest dostępna również w formacie Wielkie Litery (ze specjalną czcionką, składem i kontrastem, które ułatwiają czytanie m.in. osobom słabowidzącym oraz seniorom), oraz w formacie kieszonkowym.


No Comments

Leave a Comment